IX ročník turnaje v sálové kopané o Pohár starostky obce Staré Sedliště

6. 2. 2010

IX. ročník turnaje v sálové kopané

o "Pohár starostky obce Staré Sedliště"

6. únor 2010

Tradiční turnaj, kterého se náš sbor účastní, se jako obvykle odehrál ve třech základních skupinách, kde se střetla mužstva systémem každý s každým. Vítězové skupin pak postoupili do finálové skupiny... a letos přijelo 11 družstev!

Naši kluci bojovali ve skupině B. Byly to souboje pro ně dost fyzicky náročné, protože nebylo možné střídání, stejně jako vloni totiž naši reprezentanti sboru bojovali pouze v sestavě pěti hráčů:

Lukáš Honzík, Tomáš Goubej, Dalibor Marek,  Jiří Goubej a Petr Duspiva

Obrazek

O dalším pořadí rozhodoval počet bodů. Hasiči z Nového Sedliště a Lesné získali shodný počet bodů i totožné skóre a i jejich vzájemný zápas skončil 1:1, :)  O konečném umístění musel proto rozhodnout los. Více štěstí  nakonec mělo družstvo z Nového Sedliště.

Výsledky:

Obrazek

Skupina A:

Lesná – Labuť 0:1, – Nové Sedliště 1:1, – Ideal 1:0. Labuť – Nové Sedliště 1:0, – Ideal 4:0. Nové Sedliště – Ideal 1:0. Pořadí: 1. Labuť, 2.–3. Lesná a Nové Sedliště, 4. Ideal.

Skupina B:

Staré Sedliště – Bor 3:1, – Nahý Újezdec 1:0, – Studánka 0:2. Bor – Nahý Újezdec 1:1, – Studánka 0:1. Nahý Újezdec – Studánka 0:4. Pořadí: 1. Studánka, 2. Staré Sedliště, 3. Bor, 4. Nahý Újezdec.

Skupina C:

Brod nad Tichou – Tachov 0:3, – Kočov 2:0. Tachov – Kočov 2:1. Pořadí: 1. Tachov, 2. Brod nad Tichou, 3. Kočov.

Finálová skupina:

Labuť – Studánka 2:1, Labuť – Tachov 1:4, Studánka – Tachov 1:3.

Konečné pořadí:

1. Tachov, 2. Labuť, 3. Studánka, 4. Staré Sedliště, 5. Nové Sedliště, 6. Lesná, 7. Brod nad Tichou, 8. Bor, 9. Nahý Újezdec, 10. Kočov, 11. Ideal.

Nejlepším střelcem turnaje:

Martin Krýsl z Labutě se čtyřmy góly.

Tachovský deník dne 12.2.2010