Výroční schůze za rok 2013

1. 2. 2014

dsc00012-----kopie.jpg

V sobotu, prvního února se konala výroční valná hromada tradičně v hostinci U Kulaté báby. Bilancovala se činnost za uplynulý rok, a to jak ryze hasičské záležitosti, například účast na soutěžích, péče o techniku, výjezd jednotky, tak i pomoc obci při různých kulturních, společenských a pracovních příležitostech. Všichni přítomní byli seznámeni též  s hospodařením sboru. Sbor hospodařil tentokrát se ziskem. Schválen byl rovněž plán činnosti na příští rok 2014. Za hosty vystoupili v diskuzi p. Martin Volka (za OHS Tachov)  a starostka obce Studánka, pí Irena Zapletalová. Dobrou zprávou pro sbor bylo sdělení starostky obce, že v letošním roce dojde k nejnutnějším stavebním úpravám staré hasičské zbrojnice, špatnou zprávou, že členů sboru neustále ubývá, především mladých. Na závěr valné hromady byly předány medaile za věrnost, je třeba jmenovat především pí Mannovou, která je členem sboru ve Studánce již neuvěřitelných padesát let!

Plán práce na rok 2014

dsc00044.jpg